Production Manager PUR/IMM

Co vás čeká

Vedení výrobního týmu seřizovačů, nástrojařů,
(nyní 10 vstřikolisů, do budoucna 20 IMM)
Organizace a monitorování pracovních procesů
Zajišťování kvality výrobků a efektivity výrobních postupů
Zajišťování plynulosti výroby
Pravidelný reporting
Evidence docházky
Motivace a vedení týmu spolupracovníků
Zvyšování produktivity práce výrobního týmu
Spolupráce a přímá komunikace s partnerskými závody v Evropě

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ/VŠ vzdělání technického zaměření
zkušenosti se vstřikováním plastů podmínkou
komunikativní znalost anglického jazyka, německý jazyk výhodou
znalost principů štíhlé výroby
zkušenost s vedením týmu
znalost technologie IMM
základní znalosti konstrukce forem
dobrý písemný i mluvený projev, příjemné vystupování
pokročilá znalost MS Office
znalost systému Microsoft Dynamics NAV výhodou
proaktivní přístup s orientací na výsledek
technické myšlení, organizační dovednosti, flexibilita
samostatnost, systematičnost, pečlivost a spolehlivost
ochota k vysokému pracovnímu nasazení, odolnost vůči stresu
řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič

Co vám můžeme nabídnout

zázemí stabilní dynamicky se rozvíjející společnosti se zahraniční účastí
odpovídající finanční ohodnocení
příjemné pracovní prostředí v moderních nově zrekonstruovaných prostorách
možnost dalšího odborného vzdělávání
5 týdnů dovolené
13. a 14. mzda
příspěvek na stravování
jazykové kurzy
místo výkonu práce: Dobranov

Naše výhody

Icon Einkommen

13. a 14. Plat - 2x do roka můžete očekávat mimořádnou mzdu, která přilepší vašemu rodinnému rozpočtu.

Icon Erholungsurlaub

5 týdnů dovolené - Je důležité, abyste si dostatečně odpočinuli. Proto týden dovolené navíc.

Icon flexible Arbeitszeiten

Pití zdarma a příspěvek na stravu - Pro vaše pohodlí zajistíme pití na pracovišti zdarma a také vám přidáme na stravování v závodní kantýně.

Icon Aufstiegsmöglichkeiten

Kariérní růst - V případě, že jste šikovní a máte ambice, tak u nás nemusíte zůstat na původní pozici.

Přihlaste se nyní

Chcete se přidat do našeho týmu? Zašlete nám prosím svůj životopis kariera.cz@jifeng-automotive.com.

Nebo vyplňte formulář:

Souhlasím, abych byl informován společností Jifeng Automotive Interior CZ s.r.o., IČ: 02848481, Dobranov 172, 471 21 Česká Lípa v případě nabídky vhodné pracovní pozice. Z důvodu zvýšení svých možností uplatnění v budoucnu souhlasím s tím, aby společnost Jifeng Automotive Interior CZ s.r.o., IČ: 02848481, Dobranov 172, 471 21 Česká Lípa nadále zpracovávala, i nad rámec tohoto výběrového řízení, mé osobní údaje pro účely evidování mé osoby a nabízení obdobných pracovních příležitosí. Tento souhlas, který je možno kdykoliv odvolat, uděluji na dobu 3 let. Osobní údaje budou zpřístupněny pouze oprávněným zaměstnancům společnosti, a to pouze v míře nezbytné pro účely zpracování.

Kliknutím na tlačítko Odeslat zpracujeme Vaše osobní údaje v souladu s našimi pravidly na ochranu osobních údajů.
Data Protection